Cestovatelský Portál - KdeKam.cz

Co je KdeKam.cz?

KdeKam.cz je místo, kde si můžete uložit a sdílet své zážitky z cestování. Každé místo obsahuje přesné koordináty, popis a datum návštěvy a také až 8 Vašich fotografií. Uživatelé si tak mohou navždy uložit informace o tom, kde a kdy byli a co v navštívené lokalitě viděli. Nemusí tak už doma na nástěnce připínat značky na mapu světa.

Jak se registruji?

Registrace do systému KdeKam.cz je zcela zdarma a provádí se vyplněním registračního formuláře zde.

Jak aktivuji účet?

Po registraci Vám přijde email s aktivačním kódem a dále instrukce, kde účet aktivovat.

Kde mohu změnit své údaje?

Po přihlášení v horním menu Nastavení se objeví možnosti Vašeho soukromí a dále osobní údaje a profilová fotografie (avatar).

Přidání nového místa

Postup: V sekci "Moje místa" po přihlášení uživatele najdete svoje již uložené lokality nebo lze jednoduše přidat místo nové dle obrázku.

Přidání nového místa

Úprava uloženého místa

Postup: V sekci "Moje místa" můžete ve spodní části zvolené místo odstranit křížkem. V detailu místa lze upravit informace kliknutím na tlačítko upravit nebo smazat fotografie pomocí křížku ve spodní části galerie.

Editace místa

Jak mohu sdílet moje místa?

U přehledu míst nebo v detailu místa je pod mapou políčko s URL adresou, kterou použijete při sdílení místa pro Vaše přátele. Díky této adrese Vás přátelé najdou a podívají se na Vaše místa a mohou si je prohlédnout. Dále můžete využít připravený nástroj v pravém horním rohu pro sdílení Vašich míst na sociálních sítích jako je Facebook, Twitter, MySpace a další. Při sdílení nezapomeňte uvést i zdroj - náš turistický portál KdeKam.cz

Kde najdu nastavení soukromí?

Po přihlášení v horním menu "Nastavení" je možnost zvolit si, zda Vaše místa uvidíte jen Vy, všichni, jen registrovaní uživatelé, nebo Vaši oblíbení.

Lze přidávat k místům komentáře?

Ano, pod každým místem je prostor pro diskusi. Je v ní uveden autor, datum a text komentáře. Přehled nových komentářů ke svým místům najdete v menu "Nastavení".

Jak si uživatele přidám do oblíbených?

Stačí jej vyhledat v horní části stránky přes vyhledávací políčko a poté u jeho profilu kliknout na ikonu "Přidat do oblíbených".

Jak si uživatele odeberu z oblíbených?

Stačí u jeho profilu kliknout na ikonu "Odebrat z oblíbených".